Notesy reklamowe z nadrukiem

W naszym szerokim asortymencie znajdują się między innymi notesy reklamowe, które można zamówić w ramach działań promocyjnych przedsiębiorstwa, fundacji, uczelni, jednostki samorządowej czy innej organizacji, która szuka skutecznych sposobów na wyróżnienie się. Nasze bogate doświadczenie w zakresie personalizacji gadżetów sprawia, że notatniki reklamowe są realizowane w bardzo szybkim terminie i zawsze zgodnie z Twoimi wytycznymi. Kategoria, którą przeglądasz, jest najlepszym dowodem na to, że można znaleźć produkty charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem wysokiej jakości do atrakcyjnej ceny.

Praktyczne notesy reklamowe

Oferowane przez nas notesy z logo są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach – zarówno bardziej eleganckich i tradycyjnych, jak i współcześnie minimalistycznych. Mnogość kolorów daje gwarancję znalezienia modelu pasującego do barw wykorzystywanych do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Spersonalizowane notesy reklamowe cechuje dobra gramatura papieru, trwałość okładek (między innymi z tworzywa sztucznego), a także precyzja detali w rodzaju magnetycznego zapięcia czy gumek do zamykania.

Notesy z logo to idealna reklama Twojej firmy

Zamawiając notesy reklamowe z nadrukiem, wybierasz popularny i sprawdzony rodzaj promocji poprzez personalizację gadżetów, które trafiają do Twoich pracowników, klientów czy kontrahentów. Nie dość, że są przydatne w codziennej, biurowej pracy, to nadają się również do roli praktycznego upominku, który przez cały czas buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, utrwalając w świadomości odbiorcy logotyp. Sprawdź detale poszczególnych produktów i złóż zamówienie, przesyłając własną grafikę lub zlecając nam realizację projektu od podstaw!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990