Innowacje w elektronice: gadżety przyszłości

Innowacje w elektronice: gadżety przyszłości

Branża technologiczna regularnie zaskakuje kolejnymi innowacjami, które ułatwiają nam codzienne życie. Nowoczesne gadżety, które są praktyczne i funkcjonalne, cieszą się popularnością wśród współczesnych konsumentów. Zapoznaj się z poniższym artykułem i sprawdź najciekawsze akcesoria elektroniczne przyszłości.

Nowoczesne gadżety – odzież i akcesoria

Innowacyjne akcesoria elektroniczne, które masz zawsze przy sobie, to połączenie funkcjonalności i stylowego designu. Nowoczesne gadżety przeznaczone do noszenia z powodzeniem zastąpią swoje standardowe odpowiedniki, jednocześnie oferując użytkownikom ciekawe narzędzia. W dalszym tekście znajdziesz interesujące technologie ze świata mody.

Wielofunkcyjny smartwatch

Urządzenie wyglądające jak nowoczesny zegarek, które zaopatrzono w przydatne funkcje, cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem. Jeśli jeszcze nie korzystasz ze smartwatcha, warto rozważyć jego zakup, zwłaszcza jeśli jesteś osobą aktywną. Na wyświetlaczu tego gadżetu sprawdzisz wiadomości i inne powiadomienia bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Futurystyczne okulary

Te akcesorium, które stosunkowo niedawno wprowadzono na rynek, pozwoli Ci się poczuć jak bohater filmu science fiction! Inteligentne okulary marki Google Glass mają wbudowany specjalny wyświetlacz, na którym możesz korzystać z wielu aplikacji, a także odbierać powiadomienia ze smartfona. Dodatkowym atutem, jaki wyróżnia ten nowoczesny gadżet, jest stylowy design, który pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu.

Inteligentna odzież

Prawdziwą innowacją w świecie współczesnej mody, jest inteligentna odzież, która mimo niepozornego wyglądu ma wiele interesujących funkcji! Projektanci oferują ubrania przyszłości zaopatrzone w mikroprocesory i czujniki, które pobierają informacje dotyczące rytmu serca czy temperatury ciała użytkownika. Dane te mogą posłużyć do monitorowania stanu zdrowia w czasie aktywności fizycznej.

Aplikacje i gadżety przyszłości do domowego użytku

Inteligentny dom to projekt, który jeszcze stosunkowo niedawno był kojarzony wyłącznie z filmami science fiction. Obecnie jednak z urządzeń typu smart home korzysta coraz więcej osób pragnących ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Nowoczesne gadżety do obsługi domowego sprzętu są coraz tańsze, co przekłada się bezpośrednio na duży wzrost ich popularności. Poniżej przedstawiamy przykładowe akcesoria, jakie masz do dyspozycji.

Inteligentne gniazdko

Jednym z ciekawych rozwiązań, jakie dopiero zyskują na popularności, jest funkcja oferowana m.in. przez markę WeMo, umożliwiająca kontrolowanie urządzeń podpiętych do poszczególnych gniazdek elektrycznych. Masz do dyspozycji szereg opcji, pozwalających kontrolować pobór mocy czy zdalnie

zatrzymać dostęp prądu w danym złączu, co okażą się niezwykle przydatne, jeśli przed wyjściem z domu zapomniałeś na przykład wyłączyć żelazko.

Nowoczesny zamek drzwiowy

Marka Goji, która specjalizuje się w rozwiązaniach smart home, proponuje swoim klientom inteligentny zamek drzwiowy. Gadżet ten połączysz ze swoim telefonem za pośrednictwem aplikacji, która informuje o wizycie znajomego, wysyłając do Ciebie zdjęcie sprzed drzwi wejściowych. Przede wszystkim jednak masz do dyspozycji funkcję pozwalającą udzielić dostępu do domu wybranym osobom, które mogą wejść do środka, kiedy jesteś na wakacjach, w celu np. nakarmienia Twojego czworonoga czy podlania roślin.

Innowacyjna pralka

Na uwagę zasługują też firmowe gadżety marki SmartWasher, które usprawniają wykonywanie prac domowych. Producent oferuje nowoczesne pralki automatyczne, które można obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji z dowolnego urządzenia mobilnego. Użytkownikom zapewniono nie tylko funkcję włączenia prania, ale też wysyłania powiadomień z przypomnieniem o jego wyjęciu.

Wykorzystaj nowoczesne gadżety reklamowe w promocji marki!

Obecnie masz też do wyboru nowoczesne gadżety reklamowe, które możesz podarować klientom lub partnerom biznesowym! Ubrania i akcesoria do noszenia z firmowym logo, a także elektronikę do domu wykorzystasz przy promocji marki, np. jako nagrody w konkursie lub dla szczególnie zmotywowanych pracowników.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990