Zielona technologia: nowe kierunki w zrównoważonym rozwoju gadżetów

Zielona technologia: nowe kierunki w zrównoważonym rozwoju gadżetów

Upominki dla partnerów biznesowych, klientów czy pracowników są świetnym sposobem na rozreklamowanie swojej działalności. Aby jednak przyniosły one oczekiwane rezultaty, muszą nie tylko nosić logo Twojej firmy… ale i być zgodne z jej filozofią. Jeśli więc tworzysz wizerunek przedsiębiorstwa przyjaznego przyrodzie – powinieneś zainwestować w eko gadżety. Będą one wyraźnym sygnałem dla Twoich partnerów lub odbiorców, że troszczysz się również o naturę. Już teraz przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się o nich więcej.

Co znaczy, że gadżety są „eko”?

Określenie, że coś jest „eko”, może mieć różne znaczenia. Jeśli chodzi o ekologiczne gadżety reklamowe, to zazwyczaj mamy na myśli produkty wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Wśród nich wymienia się m.in. drewno (w tym zwykle bambusowe) i inne naturalne surowce, a także recyklingowane tworzywa sztuczne.

Artykuły eko są również często wielorazowego użytku. Nawet jeśli więc są wytworzone z PET, PP lub innych sztucznych materiałów, to nie są jednorazowymi produktami. To ważne, gdyż właśnie wyroby przeznaczone do pojedynczego użycia odpowiadają za znaczną część zanieczyszczeń natury.

Warto dodać, że ekologiczne artykuły reklamowe mają to do siebie, że pozwalają zrezygnować z ich nieekologicznych zamienników. Tym samym nie będzie konieczności brania ani plastikowych, ani papierowych kubków czy pojemników na żywność albo kupowania butelkowanej wody. To z kolei oznacza mniejszą ilość wytwarzanych śmieci!

Jakie produkty zaś wymienia się wśród eko gadżetów? Przekonaj się poniżej!

Torby – na zakupy i nie tylko

Worki, torby, plecaki… To artykuły, jakie są przydatne na co dzień. Można z nimi iść na zakupy, do pracy, wybrać się na siłownię lub gdziekolwiek indziej. Je również znajdziesz wśród ekologicznych akcesoriów reklamowych. Wykonywane są np. z tworzyw sztucznych lub recyklingowanej bawełny. Oprócz tego, że są przyjazne środowisku, charakteryzują się też często efektownym designem. Jeśli naniesiesz na nie logo swojej firmy, z pewnością będą zwracały uwagę obecnych klientów i potencjalnych odbiorców.

Kubki podróżne

Innym, równie atrakcyjnym artykułem, jaki z pewnością spodoba się żyjącym intensywnie osobom, jest kubek podróżny. Zazwyczaj powstały z recyklingowanych sztucznych tworzyw z dodatkiem np. bambusowego drewna, świetnie sprawdzi się w najróżniejszych sytuacjach. Można do niego wlać ulubioną kawę lub herbatę. Tego typu eko gadżety reklamowe są praktyczne i pomagają skutecznie dbać o identyfikację marki. Co więcej – nierzadko kawiarnie i inne lokale gastronomiczne zgadzają się na podawanie kawy czy innych napojów w kubku klienta, co również stanowi duży atut takiego artykułu!

Opakowania na posiłki

Wiele osób decyduje się na to, by nosić m.in. do pracy własne posiłki. To szczególnie istotne jeśli ktoś dba o dobór odpowiednich makroskładników, jak i właściwą kaloryczność swoich dań. Dzięki lunchboxom można wygodnie spakować drugie śniadanie czy nawet obiad. Taki ekologiczny gadżet, wykonany często z tworzywa i drewna, jest nie tylko elegancki, ale i bardzo praktyczny.

Butelki na wodę

Dla butelkowanej w plastiki wody doskonałą alternatywę stanowią eko artykuły pod postacią wytrzymałych butelek. Są one produkowane zarówno ze szkła, jak i z tworzyw sztucznych, charakteryzujących się dużą odpornością na zniszczenie i mniejszą wagą. Są wygodne i pozwalają na uzupełnienie zapasów płynu wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody zdatnej do picia.

Odzież z recyklingowanych materiałów

Jeszcze niedawno niewiele osób wyobrażało sobie, by np. nosić bluzy z recyklingowanych butelek czy słomek plastikowych. Dzisiaj w zasadzie to norma – na rynku nie brakuje ubrań, które są wytwarzane z takich materiałów. Wykorzystując więc te ekologiczne gadżety do promocji swojej firmy, wpiszesz się w ten nowoczesny trend.

Warto też sprawdzić inne eko gadżety – dostępne w ofercie SuperGadżet.com!

Jak mogłeś przekonać się powyżej – istnieje mnóstwo różnych eko gadżetów reklamowych, które mogą być efektywnym sposobem na wypromowanie Twojej działalności, budowanie jej tożsamości i świadomości marki na rynku. Pamiętaj jednak, że to niejedyne propozycje dostępne w tej kategorii. Nasza firma dostarcza również artykuły elektroniczne – od pendrive’ów, przez głośniki, po budziki, wszystkie zgodne z ekologicznymi trendami. Sprawdź je już teraz!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990