Gadżety sportowe z logo

Wśród naszych produktów znajdziesz między innymi gadżety sportowe, które możemy spersonalizować pod kątem Twojej marki. To doskonały pomysł na promocję nie tylko dla przedsiębiorstw, które w ramach działań reklamowych stawiają na sport, ale również wszelkich klubów i stowarzyszeń chcących wyposażyć swoich zawodników i kibiców w niezbędny sprzęt. Dostępne artykuły cechują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym designem. Przekonaj się, jak wiele praktycznych akcesoriów można ozdobić logotypem Twojej marki. Pamiętaj, że w ramach zlecenia wykonujemy bezpłatny projekt wizualizacji gotowego produktu.

Gadżety sportowe z nadrukiem

Szeroka gama produktów oferowanych w tej kategorii obejmuje sportowe gadżety dla pasjonatów różnych dyscyplin. To między innymi piłki nożne, torebki biodrowe (popularne „nerki”) dla biegaczy i rowerzystów czy uniwersalny sprzęt wykorzystywany do treningów oraz wyczynowych aktywności. Maty i ręczniki są równie przydatne co butelki PET (bidony), pojemne torby czy elektroniczne krokomierze. Kategoria zawiera łącznie kilkadziesiąt produktów w różnorodnej kolorystyce, które można spersonalizować poprzez naniesienie logotypu. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą – gadżety reklamowe to nasza specjalność!

Promuj swoją firmę na sportowo

Obserwując trendy, można wywnioskować, że zdrowy styl życia jest podstawą promocji wielu przedsiębiorstw. Oferowane przez nas gadżety sportowe z logo można wykorzystać między innymi jako:

  • upominki dla pracowników, klientów czy kontrahentów,
  • nagrody w konkursach organizowanych przez firmę,
  • asortyment sklepu, na przykład klubu piłkarskiego czy organizatorów zawodów biegowych.

To tylko przykładowe zastosowanie funkcjonalnych akcesoriów, które możesz ozdobić swoim logotypem, przysłanym nam po wyborze najciekawszych Twoim zdaniem produktów z poniższej kategorii. Jako SUPERGADŻET.com zachęcamy do promowania firm na sportowo!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990