Powerbank z logotypem

Szukasz pomysłu na oryginalne, a zarazem praktyczne gadżety reklamowe do firmy? Co powiesz na power bank?! To produkt, bez którego dziś bardzo wielu osobom ciężko się obyć. Te przenośne urządzenia, służące do szybkiego ładowania telefonów i innego drobnego sprzętu elektronicznego, znajdziesz w naszym asortymencie. Ich ogromną popularność możesz wykorzystać do działań promocyjnych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna, zainwestuj w te gadżety reklamowe. Nadrukujemy na nich logo Twojej firmy, hasło, jakie ją wyróżnia lub inną grafikę. Power bank będzie stanowić ekskluzywny upominek dla kontrahentów, współpracowników i klientów, którzy z pewnością szybko docenią jego walory użytkowe. Zapewni wystarczający zapas energii w podróży służbowej, podczas urlopu czy w innych sytuacjach, a do tego wypromuje Twój biznes!

W naszym asortymencie znajdziesz wiele tych gadżetów reklamowych. Eleganckie, praktyczne, różnią się pojemnością, kształtem oraz kolorystyką. Są odpowiednio zabezpieczone przed przegrzaniem, przeładowaniem i przepięciem.

Powerbank – praktyczny gadżet reklamowy

Obsługa tych przenośnych urządzeń jest bardzo prosta. Te gadżety, powerbanki reklamowe wystarczy połączyć np. z telefonem, odtwarzaczem muzyki lub innym drobnym sprzętem elektronicznym za pośrednictwem kabla USB, aby rozpocząć ładowanie. Wiele osób całymi dniami przebywa poza domem i nie ma możliwości podłączenia np. tabletu, do gniazdka elektrycznego. Wtedy niezwykle pomocne okazują się właśnie te gadżety reklamowe! Stanowią także świetny pomysł na prezent.

Nasze produkty dostępne są w szerokim przedziale cenowym, abyś mógł dopasować je do budżetu, którym dysponujesz. Wybierz najbardziej interesujący Cię model – mamy zarówno wersje klasyczne, wyposażone tylko w złącze USB, jak i z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Jeśli interesują Cię tylko trafione produkty do reklamy firmy, te przenośne urządzenia z pewnością takie będą! Zadbamy o to, aby powerbank reklamowy prezentował się świetnie, pozytywnie świadcząc o Twoim biznesie – stosujemy nowoczesne technologie druku. Skorzystaj z oferty i już dziś złóż zamówienie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990