Teczki konferencyjne z firmowym logo

Wyposażenie pracowników i kontrahentów w akcesoria z firmowym logo, takie jak teczka konferencyjna, świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie marka ma kojarzyć się z poważną elegancją. Oferowane przez nas rozwiązania to połączenie klasyki i nowoczesności, doskonale odpowiadające na tę potrzebę.

Teczka konferencyjna występuje w naszym sklepie w różnych odsłonach, różniących się rozmiarami, wyposażeniem i materiałami, z jakich zostały wykonane. W zależności od efektu, jaki pragniesz uzyskać, wybierzesz dokładnie taki model, jaki odpowiada wizerunkowi Twojej firmy. Technikę znakowania dopasujemy do wybranego przez Ciebie produktu i Twojego logotypu.

Całości dopełnić mogą korespondujące stylem dodatki, takie jak notes czy długopis z nazwą Twojej firmy.

Połączenie klasyki i nowoczesności

W naszej ofercie znajdziesz także urządzenia typu powerbank, będące kolejnym niezwykle wydajnym nośnikiem reklamy dla Twojego biznesu. Są przecież w ciągłym użyciu, znajdując praktyczne zastosowanie w codziennej pracy.

Dostarczamy Ci rozwiązania o różnej pojemności, dzięki czemu gadżet tego typu nabrać może naprawdę znaczącej przydatkości, nie tylko promocyjnej. Ponadto każdy oferowany przez nas przenośny 'bank energii' reprezentuje sobą określony styl. Dobierz odpowiedni model do swojego logotypu, a my pomożemy Ci przenieść go na wybrany produkt.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990