Kalendarze z własnym nadrukiem

W sklepie SuperGadżet oferujemy wysokiej jakości personalizowane kalendarze na biurko z logo. Dysponujemy wieloma wariantami tych praktycznych akcesoriów do biura, które różnią się od siebie wielkością, układem i wzornictwem. Rozróżniamy m.in. format książkowy, ścienny, kieszonkowy i stojący. Wybrane produkty zawierają kalendarium w układzie tygodniowym, miesięcznym oraz trzymiesięcznym, a także dodatkowe miejsce na notatki, co pozwala zaznaczyć ważną datę lub dodać obok niej adnotację.

Kalendarz z firmowym nadrukiem postawiony na biurku będzie świetną reklamą, a umieszczone na nim logo pomoże w promocji wizerunku firmy wśród kontrahentów. To także doskonała propozycja prezentu dla współpracowników. Projekt graficzny może zawierać zarówno sam logotyp, jak i dodatkowo slogan reklamowy lub wybrane hasło. Zapewniamy, że nasze nadruki są trwałe i czytelne.

Firmowe kalendarze w ofercie SUPERGADŻET

Bardzo praktyczne są również oferowane przez nas firmowe kalendarze książkowe z nadrukami, które ze względu na kompaktowe rozmiary możemy zabrać ze sobą na spotkanie z klientami, konferencję czy briefing. Produkty te wykonane są z solidnych materiałów, mają grubą obwolutę, a ich kartki wyróżniają się dużą gramaturą, dzięki czemu zniosą nawet codzienną eksploatację. Kalendarze ścienne z logo ze względu na swoją specyfikę pozwalają szybko przejrzeć kilkumiesięczne lub całoroczne kalendarium, nie musimy więc wertować wszystkich stron, aby znaleźć interesującą nas datę. Z reguły jednak nie zawierają one miejsca na dodatkowe notatki. Warianty na biurko dostarczane są z zestawem kolorowych, samoprzylepnych karteczek, które ułatwiają planowanie bieżących zadań i spotkań.

Wybór odpowiedniego egzemplarza powinien być więc dokładnie przemyślany. Najlepiej jednak zakupić kilka rodzajów firmowych kalendarzy książkowych z nadrukiem bądź ściennych, gdyż są to akcesoria biurowe stosunkowo tanie, a przy tym trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową sklepu SuperGadżet. Aby poznać cenę zamówienia, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem załączonego na stronie formularza. Chętnie odpowiemy na pozostałe pytania dotyczące oferowanego asortymentu!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990