Kalendarze książkowe

Dostępne w sklepie internetowym Supergadżet.com kalendarze książkowe stanowią niezbędny element wyposażenia każdego ucznia, pracownika biurowego, a także osoby prowadzącej własną działalność gospodarczą. Uniwersalne w zastosowaniu modele z powodzeniem pełnią funkcję notatnika, mapy, a także książki adresowej i telefonicznej. Tego typu produkty poza pustymi stronami przeznaczonymi do zapisywania terminów planowanych spotkań i uroczystości mogą także oferować szereg dodatkowych informacji, np. ciekawostki historyczne, czy geograficzne.

Sprzedawane przez nas firmowe kalendarze książkowe, na których możemy nadrukować np. logo firmy, dostępne są w praktycznych oprawach wykonanych z różnych tworzyw (m.in. ze skóry albo materiałów skóropodobnych). Poza produktami utrzymanymi w jednolitej tonacji kolorystycznej do nabycia są również gadżety z okładkami ozdobionymi różnorodnymi motywami graficznymi. Wszystkie artykuły mają format bloku składającego się z kilkudziesięciu lub kilkuset stron.

Kalendarze książkowe z firmowym logotypem

Sprzedajemy nie tylko gotowe kalendarze A6. Na specjalne życzenie klienta podejmujemy się także zaprojektowania oraz wydrukowania spersonalizowanego modelu ozdobionego logo przedsiębiorstwa, który zyska dzięki temu charakter reklamowy. Możemy nadrukować na nim dowolne rzeczy, w tym logotyp, różnego rodzaju grafiki czy treści.

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej jakości kalendarze książkowe, które łączą w sobie atrakcyjny design i funkcjonalność użytkowania. Produkty o ergonomicznym kształcie, bez trudu mieszczą się do plecaka, czy niewielkiej torby. Położone w widocznym miejscu na biurku lub na półce z powodzeniem pełnią one również rolę elementu dekoracyjnego.

Asortyment sklepu Supergadżet.com na bieżąco uzupełniamy o praktyczne terminarze w przejrzystym układzie dziennym i tygodniowym. Te pierwsze świetnie sprawdzają się jako dzienniki oraz notatniki. Można w nich umieszczać rozbudowane zapiski biznesowe. Drugie natomiast umożliwiają łatwe rozplanowanie każdego tygodnia roboczego.

Już dziś zaopatrz się w terminarze książkowe, a do tego kalendarz ścienny z firmowym logo, który również u nas zamówisz.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990