Kalendarze ścienne

Chcesz zaopatrzyć się w stylowe kalendarze ścienne na następny rok? W takim razie dobrze trafiłeś! W ofercie sklepu internetowego Supergadżet.com masz do wyboru modele jednodzielne oraz trójdzielne. Tworzone przez nas projekty łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne oraz użytkowe. Produkty te charakteryzują się dużą powierzchnią pod nadruk. Dzięki temu można je z powodzeniem wykorzystywać jako nośnik przekazu reklamowego.

Zamówione u nas firmowe kalendarze ścienne świetnie komponują się z innymi elementami wyposażenia wnętrza różnych pomieszczeń zarówno w domu, jak i w biurze. Zawieszony w widocznym miejscu w pokoju terminarz z praktyczną opaską i okienkiem do zaznaczania poszczególnych tygodni i dni pozwoli Ci szybko zorientować się, jaka jest aktualnie data oraz ile czasu zostało jeszcze do końca danego miesiąca bądź roku. Możesz tam wygodnie zapisać termin planowanego spotkania bądź uroczystości. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o ważnych sprawach do załatwienia.

Kalendarze ścienne z własnym nadrukiem

W naszej firmie przykładamy szczególną wagę do zapewnienia klientom satysfakcji z realizowanych na ich rzecz usług. Dlatego poza gotowymi modelami ozdobionymi różnorodnymi motywami graficznymi oferujemy konsumentom także spersonalizowane kalendarze ścienne przygotowane zgodnie z przekazanymi przez zamawiającego wskazówkami. Zlecone projekty realizujemy z należytą starannością. Zajmujemy się opracowaniem szaty graficznej produktu oraz jego wydrukiem. W razie potrzeby udzielamy klientom profesjonalnych porad dotyczących wyglądu gadżetu, rozmieszczenia na nim poszczególnych elementów tekstowych, graficznych itp. Sporządzone przez nas na indywidualne życzenie projekty wyróżniają się oryginalnością oraz niepowtarzalnością, a do tego gotowe produkty charakteryzują się wysoką jakością.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zamówiony kalendarz ścienny z firmowym logo był przygotowany w możliwie najkrótszym terminie. Zwykle zlecenia są realizowane w około 2-3 dni.

Już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem i złóż zamówienie. Gwarantujemy, że kupione na stronie Supergadżet.com produkty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990