Kubki termiczne z firmowym logo

Jednymi z najpopularniejszych gadżetów firmowych ostatnich lat są kubki termiczne z własnym nadrukiem. Za ich kupnem przemawia przede wszystkim duża praktyczność – taki produkt można zabrać ze sobą niemal wszędzie, czy to w podróż, czy do biura. Co najważniejsze, mogą stać się ważnym elementem kampanii marketingowej firmy. Wystarczy umieścić na ich powierzchni np. logotyp, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów. W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji takich produktów – poznaj je wszystkie i zamów już dziś!

Najważniejsze zalety kubków termicznych z własnym nadrukiem

Podstawową zaletą kubków termicznych jest doskonałe utrzymywanie temperatury napojów – zimnych lub gorących. Do tego są one skonstruowane w taki sposób, aby ograniczyć ryzyko rozlania płynów. Dzięki nim można w wygodny sposób przechowywać czy przenosić np. mrożoną herbatę lub gorącą kawę. To doskonały gadżet m.in. dla kierowców, studentów czy pracujących w biurze. Powierzchnia jest na tyle duża, że można z powodzeniem umieścić na niej własny nadruk, taki jak np. logotyp czy dowolną grafikę lub sentencję.

Jeśli interesuje Cię tania i łatwa promocja firmy, koniecznie zainwestuj w nasze wyroby! W sklepie znajdziesz je w wielu formach i kolorach, w tym z uchem lub bez – zamów już dziś!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990