Termosy z grawerem

Do efektywnej promocji Twojej marki może przyczynić umieszczenie jej nazwy na przedmiotach codziennego użytku. Termosy z grawerem doskonale sprawdzą się jako niecodzienne narzędzie marketingowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę różnych modeli, dzięki czemu z łatwością znajdziesz ten najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Wybieraj spośród różnych wielkości i materiałów wykonania. Pośród propozycji znajdziesz między innymi:

  • klasyczne, ze stali nierdzewnej,
  • bambusowe,
  • w zestawie z kubkami,
  • designerskie SLIMLY.

Wybór odpowiedniego egzemplarza sprawi, że przedmiot będzie chętnie używany. Praktyczne termosy z logotypem dają szansę na częstą ekspozycję Twojej marki. Będą również wywoływać przyjemne skojarzenia z chwilą relaksu przy kubku ciepłego napoju.

Praktyczne termosy z logotypem

Wszystkie przedstawione produkty dostępne są także dla klientów indywidualnych. Personalizowany termos z logo to nie tylko doskonały pomysł na wyjątkowy prezent, ale także miły dodatek do wyposażenia domu. Dowolny napis czy grafika umieszczony na jego powierzchni może przywoływać wspomnienia albo przypominać Ci na co dzień ulubioną sentencję. Zapoznaj się już dziś z ofertą termosów z logotypem i wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990