Latarki

Potrzebny Ci niewielki, tani, a zarazem praktyczny produkt, który może pomóc w promocji usług lub produktów, które sprzedajesz? Postaw na latarki z logiem firmowym! Z pewnością należą one do bardzo przydatnych drobiazgów, ponieważ oprócz tego, że są doskonałym nośnikiem reklamy, to jeszcze klienci wykorzystają je w różnych codziennych sytuacjach. Z racji ich niedużych gabarytów te gadżety można nosić praktycznie cały czas przy sobie. Przekonaj się, że promocja firmy z wykorzystaniem latarek z nadrukiem jest świetnym pomysłem!

Latarki z logiem firmowym – praktyczny nośnik reklamowy

Te wyjątkowo praktyczne gadżety mają jasno sprecyzowaną funkcję, czyli np. oświetlać drogę w ciemności, ułatwiać poszukiwania różnych rzeczy w słabo doświetlonych miejscach czy dostęp do ciemnych zakamarków. Latarkę z logiem zawsze warto mieć w swoim domu, zwłaszcza podczas awarii prądu czy zgubienia czegoś małego pod łóżkiem albo szafką. Zapewnią także wystarczający strumień światła, by bezpiecznie wrócić do domu czy dostać się do samochodu.

Oferujemy produkty dostępne m.in. w formie breloczka, które można na stałe przypiąć do kluczy, jak również z paskiem lub z karabińczykiem. Mnogość kształtów lub dodatkowych funkcji pozwoli Ci znaleźć oryginalny gadżet dopasowany do branż, na który naniesiemy firmowe logo. Wybierz prosty sposób na promocję swojej marki! Podaruj klientom funkcjonalny drobiazg, który sprawdzi się w pracy, podróży czy domu!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990