Miarki reklamowe

Do bardzo użytecznych przedmiotów, które z powodzeniem wykorzystasz jako ciekawe gadżety reklamowe, zaliczyć można miarki budowlane z firmową grafiką. Jeśli jesteś architektem lub prowadzisz market budowlany, będą one odpowiednim upominkiem dla Twoich klientów. Każdy budowlaniec czy majsterkowicz dzięki temu, że umieścimy na tym przedmiocie logo firmy, bez problemu sprawdzi, gdzie wracać po materiały budowlane.

Miarki z nadrukiem są niewielkie, poręczne i proste w obsłudze. Z racji swoich rozmiarów można je praktycznie wszędzie wziąć ze sobą czy wozić w samochodzie. Przydadzą się m.in. podczas remontu i zakupu w tym celu różnych niezbędnych produktów. Sprawdzą się również przy zakupie mebli, gdy trzeba dokładnie wymierzyć każdy przedmiot.

Nietypowy gadżet – miarka

Jeśli szukasz nietypowego pomysłu na działania marketingowe, wykorzystaj w nich… miarki reklamowe z nadrukiem. Doskonale sprawdzą się w formie gadżetów w wielu innych specjalistycznych branżach, takich jak architektoniczna, budowlana czy produkcyjna. Skorzystają z nich w swojej pracy również krawcy oraz projektanci ubrań. Dzięki ich praktycznemu zastosowaniu przydadzą się w niejednym domu czy w firmie.

Zobacz nasze propozycje – w asortymencie mamy miarki reklamowe różne pod względem wielkości, długości oraz mechanizmu rozkładania. Wyposaż swoich klientów w podstawowe akcesoria w podręcznej skrzynce z narzędziami! Za pomocą różnych technik znakowania naniesiemy na nich każdy nadruk, jaki sobie zażyczysz! Zamów już dziś ten oryginalne gadżety reklamowe!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990