Zestawy narzędzi

Idealnym prezentem dla partnerów biznesowych mogą być wielofunkcyjne zestawy narzędzi z logo. Sprawdzą się także jako podarunki dla osób, które wolą naprawiać rzeczy osobiście, zamiast wzywać fachowca. W naszej ofercie znajdziesz różne propozycje produktów, które okazują się przydatne zarówno przy niewielkich usterkach w domu czy w samochodzie, jak i w nieco poważniejszych pracach naprawczych. Wszystkie prezentowane tu narzędzia możemy oznakować logo lub inną firmową grafiką za pomocą nowoczesnych metod nadruku. Są to produkty, które szczególnie sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw działających w branży budowlanej czy motoryzacyjnej. Mogę też stanowić świetny pomysł na nagrody w konkursach.

Zamów idealny zestaw narzędzi z logo!

W naszej ofercie znajdziesz wiele zestawów różniących się zawartością. Chętnie doradzimy ci, który z nich może być najodpowiedniejszy dla Twoich klientów. Nie każdy bowiem jest tzw. złotą rączką i wówczas lepiej wybrać jakąś podstawową wersję z logotypem.

Wiele firm woli zamówić praktyczne upominki, które odbiorcom posłużą dłużej. Znajdujące się w tej zakładce produkty z pewnością do nich należą. W ten prosty sposób – zlecając nam naniesienie dodatkowo grafiki – będziesz mógł utrwalić w ich świadomości swoją markę

Zestaw narzędzi z logo w specjalnym opakowaniu czy walizeczce pozwoli też zachować porządek. Dzięki temu użytkownik będzie wiedział, że są w jednym miejscu w domu, warsztacie czy samochodzie.

Przejrzy i wybierz idealny gadżet dla swoich klientów!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990