Ładowarki z firmowym logiem

Praktyczne gadżety do biura i domu to idealne podarki dla stałych klientów i pracowników. W sklepie supergadzet.com sprzedajemy m.in. ładowarki indukcyjne z logo. Są to urządzenia bezprzewodowe kompatybilne ze sprzętem wyposażonym w opcję ładowania bez użycia kabla. Pasują one do większości telefonów komórkowych. Zasada ich działania polega na wytwarzaniu pola elektromagnetycznego. Indukuje ono napięcie w cewce smartfonu i zmianie prądu zmiennego na stały. Na naszej stronie można zamówić ładowarki o różnej mocy, np.:

  • 15 W,
  • 18 W,
  • 20 W.

Od tego parametru zależy szybkość ładowania.

Ładowarki indukcyjne – minimalizm i prostota

Każda ładowarka bezprzewodowa dostępna w sklepie jest wyposażona w kabel zasilający. Niektóre modele mają dodatkowe funkcje, np. wbudowany zegar, budzik i termometr. Wszystkie urządzenia ułatwiają ładowanie smartfonów. Wystarczy położyć telefon w wyznaczonym miejscu i czekać, aż bateria będzie pełna.

Można je personalizować, nadrukowując na nich dowolne teksty i grafikę. Te niewielkie gadżety mogą stanowić ozdobę wnętrza. Są projektowane tak, by z łatwością dopasować je do każdego pomieszczenia. Oferujemy ładowarki z logo w różnych kolorach, m.in.:

  • białym,
  • czarnym,
  • drewna.

To eleganckie akcesoria promocyjne.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990