Upominki walentynkowe

Święto zakochanych to doskonały pretekst, aby dać się zauważyć potencjalnym klientom. Ci dotychczasowi będą zachwyceni uroczym gestem w postaci wręczenia im okazjonalnego podarunku, zaś nowi zyskają sposobność na poznanie Twojej marki. Dlatego też przygotowaliśmy propozycje ciekawych upominków walentynkowych. Na każdym masz możliwość umieszczenia swojego logo lub nazwy firmy. Znajdziesz tu:

  • breloczki,
  • naklejki,
  • zawieszki,
  • antystresowe gniotki,
  • ogrzewacze,
  • termofory,
  • długopisy.

Wszystkie gadżety nawiązują motywem serca do dnia zakochanych.

Prezenty okolicznościowe

Dlaczego właśnie prezenty okolicznościowe z logotypem firmy sprawdzają się tak dobrze jako forma reklamy? Przede wszystkim klienci nie mają poczucia, że upominek jest wymuszony. To dla nich naturalna kolej rzeczy, że w związku z jakimś szczególnym dniem, np. walentynkami, mogą otrzymać podarunek. Oczywiście, zawsze miło jest dostać jakiś gadżet, np. przy okazji większych zakupów, ale dopiero kontekst danego święta sprawia, że w oczach konsumenta rośnie wartość otrzymanego przedmiotu. Chętniej będzie więc też używany, a co za tym idzie – Twoja grafika zostanie więcej razy wyeksponowana.

Serce jako symbol miłości

Na naszych gadżetach walentynkowych zauważyć można motyw serca. Część z produktów ma jego kształt, inne zostały nim przyozdobione. Dzięki temu podarunki jednoznacznie kojarzyć się będą z walentynkami. To uniwersalny symbol miłości. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że serce budzi same pozytywne emocje. Warto pozwolić, aby Twoja firma skorzystała z konotacji, jakie związane są w społeczeństwie z tym rozpoznawalnym znakiem zakochanych.

Sam kolor czerwony jest w marketingu barwą bardzo silną i mocną. Przyciąga uwagę i wiąże się z pasją, energią i pobudzeniem do działania. Niezależnie od tego, jaka strategia została przyjęta przez Twoją markę w kwestii wizerunku, wykorzystanie jego odcieni w akcjach promocyjnych jest dobrym posunięciem. To dlatego, że konsumenci w pierwszej kolejności kierują się emocjami. Zatem logo Twojej firmy na gadżetach reklamowych w tym kolorze pozwoli im zapamiętać ją w kontekście uczuciowości i ekscytacji.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990