Breloki z logo oraz spersonalizowane smycze reklamowe

W prowadzeniu biznesu dużą rolę odgrywają gadżety reklamowe. Takie jak np. smycze z własnym nadrukiem cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Estetyczne i spełniające szereg praktycznych funkcji, są chętnie zamawiane jako promocyjny upominek. Podobnie uniwersalne znaczenie mają breloki z logo firmy, które później używane są przez sporo osób – do różnych kompletów kluczy.

Proponowane na nich nadruki pozwalają oswoić potencjalnego klienta z nazwą marki. Jest to bardzo skuteczny zabieg, ponieważ tego rodzaju gadżety reklamowe wielu klientów nosi na co dzień przy sobie.

Smycze reklamowe

W ofercie naszej firmy dostępne są różnorodne wzory tych produktów. Oferujemy smycze reklamowe, które:

  • wyposażone są np. w plastikowy element, na którym możesz zamieścić dowolny logotyp, tekst czy grafikę, dwa karabińczyki, pętlę na telefon komórkowy i klip bezpieczeństwa,
  • dostępne są na taśmie o różnej szerokości, na której zamieszczamy nadruk, jaki sobie zażyczysz – jedno lub dwustronny.

Smycze reklamowe z nadrukiem sprawdzą się jako produkt promocyjny w każdej branży do zabezpieczenia np. kluczy, telefonu komórkowego, portfela, noszenia identyfikatorów pracowniczych itd. Nanoszona przez nas grafika jest niezwykle trwała i nie ściera się nawet przez długi okres użytkowania. Dzięki np. technice sublimacji możemy tworzyć nawet skomplikowane nadruki przy wykorzystaniu pełnej palety barw.

Breloki reklamowa

Kolejnym produktem świetnie nadającym się na nośnik reklamy firmowej jest brelok do kluczy. Te, które znajdują się w naszym katalogu, dostępne są w najróżniejszych kolorach oraz kształtach – od prostych do bardzo eleganckich modeli. Część z nich – poza spełnianiem podstawowej funkcji, ma wiele dodatkowych rozwiązań takich jak np.:

  • wbudowany żeton do wózka sklepowego,
  • białą diodę LED,
  • chusteczkę z mikrofibry do czyszczenia okularów, soczewek aparatu, ekranu smartfona, tabletu.

Profesjonalnie wykonane z różnych materiałów breloki reklamowe z nadrukiem z pewnością wykorzysta wielu Twoich klientów. Dzięki nim będą trzymać wszystkie klucze do biura, mieszkania czy samochodu w jednym miejscu i zawsze przy sobie.

Dlaczego warto zamówić gadżety reklamowe z logo przedsiębiorstwa? Przemawia za tym kilka kwestii. Na takich imprezach jak eventy, targi, konferencje, szkolenia, koncerty i innych smycze oraz breloki reklamowe mogą posłużyć jako jedne z firmowych gadżetów, które warto podarować ich uczestnikom. Pierwszy z nich dodatkowo doskonale nadaje się do identyfikacji pracowników – nie tylko na co dzień w biurze, ale również właśnie przy okazji wspomnianych wyżej przedsięwzięć. Dzięki znajdującemu się na nich nadrukowi są w bardziej widoczny sposób utożsamiani z danym przedsiębiorstwem. Firmowa grafika na brelokach będzie spełniała podobną funkcję marketingową.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na promocję przedsiębiorstwa, zamów smycze reklamowe z nadrukiem! Przekonasz się, że znajdzie się wiele okazji, aby trafiły one do klientów. Ci z kolei z pewnością docenią walory nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne tych gadżetów promocyjnych. W działaniach marketingowych wykorzystaj także breloki reklamowe, a niejeden klient będzie Ci wdzięczny za to, że nie musi już szukać swoich kluczy!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990