Szklanki i kufle

Do rzeczy, które przydają się w każdym domu, należy zaliczyć szklanki i kufle. Wykorzystując ten fakt, można stworzyć świetny gadżet firmowy, nadrukowując na produktach np. logotyp przedsiębiorstwa czy slogan reklamowy. Dobrze wykonany nadruk na szkle będzie doskonale widoczny i, co najważniejsze, zostanie zapamiętany przez osobę korzystającą z tego akcesorium. To świetna promocja marki i jednocześnie możliwość budowania jej pozytywnego wizerunku – zamów szklankę lub kufel, a my zajmiemy się znakowaniem tych produktów zgodnie z dostarczonym projektem!

Dlaczego warto kupić szklanki i kufle z logotypem w naszym sklepie?

Inwestując w akcesoria, na których ma znaleźć się firmowe logo, warto korzystać z usług doświadczonego sprzedawcy. Nasza firma dba o jakość sprzedawanych artykułów. Nadruki są trwałe i nieścieralne, dzięki czemu naczynia można myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Szkło wyróżnia się nie tylko estetycznymi kształtami, ale także dużą wytrzymałością i odpornością na niską oraz wysoką temperaturę.

Na stronie naszego sklepu dostępne są tego typu szklane wyroby w wielu kształtach. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, określ liczbę produktów, prześlij nam projekt graficzny i ciesz się praktycznymi gadżetami reklamowymi, które wypromują Twój biznes!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990