Stacje pogodowe i zegary

Niebanalne i eleganckie urządzenia, dzięki którym skutecznie wypromujesz swoją markę. Doskonale sprawdzą się w strategii tworzenia wizerunku solidnego, godnego zaufania przedsiębiorstwa z tradycjami. W tym dziale znajdziesz:

  • stacje pogodowe,

  • zegary reklamowe,

  • zegarki z ładowarkami.

Promocja firmy wsparta gadżetami z nadrukowanym logo pozwoli skutecznie rozpowszechnić wykreowany profil i wpłynie na sposób postrzegania marki przez konsumentów.

Zegary i stacje pogodowe w ofercie Super Gadżetu

Urządzenia do monitorowania pogody oferujemy zarówno w nowoczesnym wydaniu, jak i w bardziej tradycyjnym, stylowym designie. W zależności od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa i obranej ścieżki wizerunkowej możesz dopasować projekt do firmowego charakteru. W ten sposób zachowujesz spójny kształt i specyfikę marki, a Twoi klienci mają poczucie stałości i porządku.

Dostępne w naszym sklepie zegarki mogą być wielofunkcyjne (np. z ładowarką i budzikiem) w przypadku tych przeznaczonych na biurko, jak i klasycznych – ściennych. Niezależnie od wybranego produktu, na każdy może zostać naniesiona dowolna grafika, m.in. z logotypem firmowym lub sloganem. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego skontaktuj się z nami w celu ustalenia techniki znakowania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990