Gadżety motoryzacyjne z logo Twojej firmy

Proponowane przez nas reklamowe gadżety motoryzacyjne są doskonałą okazją, aby każdego kierowcę obdarować praktycznym drobiazgiem, a zarazem wypromować swoją firmę. Biorąc pod uwagę, jak szybko rośnie liczba użytkowników pojazdów, ten prosty zabieg pozwoli Ci dotrzeć do bardzo szerokiego grona klientów. Akcesoria samochodowe takie jak np. apteczka, skrobaczka, kamizelka odblaskowa to rzeczy, które wykorzystają na co dzień. Uchwyt na telefon i ładowarka samochodowa tworzą zestaw idealnie wpisujący się w oczekiwania wielu kierowców. Dziś mało kto nie używa smartfona w aucie czy do nawigacji GPS, jako zestawu głośnomówiącego czy puszczania ulubionej muzyki.

Artykuły motoryzacyjne z logo takie jak np.

  • scyzoryk,
  • koc termoizolacyjny,
  • urządzenie do mierzenia ciśnienia z wyświetlaczem LCD, młotkiem awaryjnym, wbudowaną latarkę LED, pięcioma narzędziami i reflektorem,
  • organizer do bagażnika

to kolejne rzeczy, jakie warto wozić w swoim samochodzie. W naszym katalogu znajdziesz jeszcze wiele innych inspiracji. Wykorzystaj to, że reklamowe gadżety samochodowe są praktycznym sposobem na to, aby zyskać nowych odbiorców swoich produktów lub usług. Możesz nimi obdarować także swoich dotychczasowych klientów czy partnerów biznesowych. Zawsze znajdzie się jakaś okazja, aby ofiarować tego rodzaju produkty promocyjne!

Chcesz zaistnieć w świadomości klienta? Wykorzystaj ten sprawdzony patent i zamów spersonalizowane reklamowe gadżety samochodowe!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990