Maskotki

Wiele pozytywnych emocji wzbudzają różnorodne maskotki z logo. Pluszowe misie, pieski, słoniki, małpki i inne zwierzaki są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają ciekawego pomysłu na gadżet dedykowany najmłodszym klientom. Promocja firmy może odbywać się w różny sposób, a taki drobiazg jest jednym ze sprawdzonych rozwiązań w różnych akcjach marketingowych. Wszystkie produkty mają wymagane certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci oraz dają możliwość dotarcia z komunikatem reklamowym do szerokiego grona odbiorców.

Wykorzystaj maskotki z logo do promocji firmy!

Jest wiele firm, których znakiem rozpoznawczym jest określone zwierzę lub można wykorzystać przypisywaną im symbolikę do charakteru danej branży. Wówczas maskotka z jego podobizną oraz logo sprawdzi się jako jeden z elementów w niejednej kampanii związanej z promocją firmy.

Z racji tego, że jest to gadżet uroczy, przynoszący pozytywne skojarzenia, często przemawia nie tylko do młodych odbiorców, ale też do osób dorosłych. Często wykorzystywany jest np. jako nagroda w różnych konkursach. Nanosimy na niego grafikę identyfikującą daną firmę w różny sposób, w tym np. za pomocą haftu komputerowego.

W naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne maskotki z logotypem – od tych, które można zmieścić w jednej dłoni, aż po duże pluszowe zabawki. Część z nich dostępna jest też z brelokami. Chcesz, aby Twoja firma była lepiej rozpoznawalna i wywoływała pozytywne wrażenie? Postaw na jej promocję z wykorzystaniem dostępnych tu uroczych gadżetów!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990