Bidony i butelki z logo Twojej firmy

Często używane przedmioty to doskonałe nośniki reklamowe. Praktyczny bidon z firmowym nadrukiem to sprawdzony sposób na dodatkową promocję Twojej marki.

Dostępne produkty odpowiadają na różne potrzeby i będą współgrały z różnymi rodzajami logotypów. Dodatkowo oferowane bidony na wodę różnią się między sobą nie tylko pojemnością, ale także typem zamknięcia, materiałem, z jakiego powstały czy innymi dodatkowymi elementami, takimi jak np. uchwyty.

Pamiętaj, że warto wybrać model, którego użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością. Dzięki temu zyskasz pewność, że podarowane bidony z logo będą odpowiednio często, i z dumą, eksponowane przez swoich użytkowników.

Praktyczne bidony z firmowym nadrukiem

Oferujemy także sportowe butelki - bidony, które doskonale sprawdzą się jako narzędzie marketingowe, szczególnie podczas wydarzeń sportowych. Dzięki szczelnemu zamknięciu zapewniają komfort podczas uprawiania aktywności. Ergonomiczne kształty gwarantują wygodę, a świetna jakość materiałów wykorzystanych do produkcji niezmieniony smak wody czy napojów izotonicznych. Polecane szczególnie dla marek, pragnących promować się jako dynamiczne, sportowe.

Każda butelka i bidon sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne atesty. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Zapisz się aby uzyskać 10% RABATU na pierwsze zamówienie!

NEWSLETTER

Najnowsze OFERTY, PROMOCJE, RABATY!
Image
KONTAKT

Porozmawiaj przez chat
+48 601 072 064
biuro@supergadzet.com

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

SUPERGADŻET.com JAKUB LIEBELT

Osiecza Pierwsza 29
62-586 Rzgów
NIP: 6652893990